Súčasnosť a budúcnosť európskeho audiovizuálneho mediálneho prostredia (Miláno, 17. 4. 2019)

Univerzita Boconni v Miláne dňa 17. 4. 2019 organizovala odborný seminár na tému „Súčasnosť a budúcnosť európskeho audiovizuálneho mediálneho prostredia.Cieľom podujatia bolo spojiť akademickú obec, kľúčové inštitucionálne orgány, ale v neposlednom rade aj ľudí z praxe, aby mohli spolu na jednom mieste diskutovať o iniciatívach generálneho riaditeľstva „DG CONNECT“ Európskej komisie, pod ktorého spadá audiovizuálne portfólio.
S hlavným príhovorom vystúpil generálny riaditeľ DG CONNECT, Roberto Viola, ktorý zhodnotil vývoj a iniciatívy z oblasti digitálnej regulácie.
Na seminári prezentoval aj riaditeľ Kancelárie Rady pre vysielanie a retransmisiu, Ľuboš Kukliš, a to aj pri príležitosti svojho predsedníctva v rámci ERGA (The European Regulators Group for Audiovisual Media Services). Následne v rámci panelovej diskusie diskutoval okrem Roberta Violu aj s prezidentom Talianskeho regulačného orgánu AGICOM Angelom Cardanim. Podujatie uviedol Oreste Pollicino profesor ústavného práva na Univerzite Bocconi.
Seminár bol aj záverečným podujatím LL.M (Magister práv) programu na univerzite a zahŕňalo tak živú diskusiu so zúčastnenými odborníkmi a študentmi.  Prípadné námety a pripomienky k tejto stránke, prosím, oznámte na: office@rvr.sk, resp. tel. č. + 421 2 20 90 65 03.
Pri použití informácií z tejto www stránky žiadame uvádzať zdroj: www.rvr.sk - Rada pre vysielanie a retransmisiu.

 

Kalendár akcií

Po Ut St Št Pi So Ne

Rýchly prístup

Žiadosti o licenciu / registráciu
Registrácia retransmisie
Žiadosti o udelenie licencie na televízne vysielanie
Žiadosti o udelenie licencie na rozhlasové vysielanie

Výberové konanie

Právnická osoba Fyzická osoba

KDS,MMDS,MVDS,satelit

Právnická osoba Fyzická osoba
Žiadosti o udelenie licencie na digitálne vysielanie

Televízne vysielanie

Právnická osoba Fyzická osoba

Rozhlasové vysielanie

Právnická osoba Fyzická osoba

Databáza rozhodnutí Rady

Linky

Znak